Libor Hörbe
kytary, banjo, zpěv

Martina Hörbová
baskytara
Otakar Král
akustická kytara
Denisa Králová
perkuse, zpěv

Toto sdružení vzniklo na jedné zahrádce ve Stráži pod Ralskem v květnu roku 2002, jako tříčlenná formace, která si dala za cíl hrát po hospodách pro kamarády a silně inklinovala k countryovému projevu. Originální složení bylo Libor Hörbe - kytara a příležitostně banjo, Honza Kosák - kytara a Martina Hörbová  - baskytara. Původní název kapely byl "Starý hovada".
Hrálo se skutečně výhradně po hospodách a pro přátele a zpočátku pouze akusticky (s výjimkou komba pro baskytaru). Repertoár byl převzatý a volený tak, aby vyhověl všem věkovým kategoriím, tedy od starých zelenáčovských prásků až po novější countryové a folkové skladby.
Pod tlakem přání posluchačů se kapela začala postupně elektrifikovat a do repertoáru začaly proskakovat i středněproudé a rockové záležitosti.
V září 2003 odchází z kapely Honza "Kokos" Kosák a vyvstal problém, jak tuto situaci řešit. Po krátkém hledání nového kytaristy přichází v listopadu 2003 do kapely Otík Král a s ním jeho manželka Denisa, coby ženská posila zpěvu. Sestava pokračuje krátkou dobu pod původním názvem a někdy v únoru 2004 se přejmenovává na "Lihomor".
Jako host příležitostně s kapelou začal vystupuvat Petr Nedbal z kapely Vodopaad, hráč na elektrickou kytaru a dodnes si s námi (doufáme, že rád) občas zahraje.
 Po obměně sestavy se nehraje již jen pro přátele a známé, ale začíná se hrát při nejrůznějších příležitostech a akcích na objednávku.
S blížicím se létem 2004 se frekvence hraní zvyšuje a o prázdninách už se hraje i třikrát do týdne. V létě 2004 přichází na krátký čas s foukací harmonikou obohatit zvuk kapely Honza Füši.
V současnosti hrje kapela v sestave dle fotek výše. V repertoáru je asi 250 skladeb, které jdou napříč žánry od country po rock a výběr se tedy přizpůsobuje konkrétní akci a náladě.
Motto kapely je stále stejné - "Rádi vás bavíme a jsme rádi, když se s námi bavíte".